HML Serwis

HLM Serwis

Firma HLM Serwis posiada upoważnienie lokalnego dystrybutora, firmy LimaNova Poland Sp. z o.o. do świadczenia usług w zakresie instalacji, realizacji szkoleń oraz obsługi serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej sprzętu i aparatury medycznej producentów wchodzących w skład konsorcjum LivaNova.

Wieloletnia współpraca z blisko 40 Szpitalami w Polsce pozwoliła nam na stworzenie szerokiej bazy danych zawierającej informacje dotyczące historii każdego urządzenia, co pozwala nam na szybką identyfikację danego aparatu oraz kontrolę jego stanu technicznego.

Pracownicy naszej firmy, jako jedyni w Polsce, posiadają aktualne certyfikaty poświadczające odbycie wymaganych szkoleń w siedzibie producenta. Będąc autoryzowanym partnerem LivaNova, posiadamy wyłączny dostęp do najnowszych, niejawnych zasobów technicznych, w tym prawo do nabywania wymaganych narzędzi diagnostycznych oraz dostępu do serwerów firmy w celu pobrania najnowszych wersji oprogramowania i biuletynów informacji technicznej. Posiadamy również wyłączność na sprzedaż części zamiennych do aparatury medycznej na terytorium Polski.

Od kilku lat pod szyldem HLM Serwis wspieramy swoją wiedzą oraz ponad 17 - letnim doświadczeniem perfuzjonistów na terenie całego kraju. Chcąc zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług wciąż podnosimy nasze kwalifikacje poprzez regularne uczestniczenie w szkoleniach organizowanych przez LivaNova w siedzibie firmy w Monachium.